Skip content

Savjetodavna služba HOK-a › 
Trebaju li obrtnici trgovci kojima je već ranije izdano rješenje o udovoljavanju minimalno tehničkim uvjetima poslovanja, sada po novim propisima ishoditi novo rješenje o udovoljavanju tim uvjetima?
Savjetodavna služba HOK-a
Pronađi

Trebaju li obrtnici trgovci kojima je već ranije izdano rješenje o udovoljavanju minimalno tehničkim uvjetima poslovanja, sada po novim propisima ishoditi novo rješenje o udovoljavanju tim uvjetima?

Pravilnik o MTU u čl. 43. propisuje: “nastavljaju s radom prema uvjetima” iz ranijeg Pravilnika

MINGORP mišljenje od 7.4.2010.

Klasa: 330-01/10-01/241 Ub: 526-05-01-01/03-10-2:

“fizičke osobe – obrtnici koji su prema ranijim propisima stekli rješenje o udovoljavanju minimalnih tehničkih uvjeta za djelatnost trgovine nisu obvezni ponovno ishoditi isto prema novom Pravilniku osim ako nije došlo do promjena na prostoru, opremi i sredstvima rada”

Postavite pitanje
Ukoliko imate dodatnih pitanja ispunite obrazac na ovom linku.